google

Tasarım

Etiket Tasarımı

etiket tasarımı

etiket tasarımları

Etiket raftaki ürünlerinizle alakalı bilgi veren ve yönlendiren bir amalaj şekillendiricidir. Etiket tasarımı bilgi ve yönlendirme dışında, tüketicilere cezbedici bir görsellik sunmalıdır. Etiket boyutu, yapışması gereken ürünün boyut ve şekili ile orantılı bir uyum içinde tasarlanmalıdır. Etiketlerin üzerinde bulunan bilgi yazıları okunabilir olmalıdır. Raftaki ürünün ne olduğu yani ürünün ismi net olarak okunmalıdır.

Katalog Tasarımı

katalog
Katalog günümüzde tasarımı ile firmaların görünen yüzü. Ürün ve marka pazarlamasında tüketiciler için bir görsel anlatım. Katalog tasarımı kullanıcıları için firmayı veya markayı en iyi anlama aracıdır. Katalog firma için bir gereklilik dışında tasarımı ile rakiplerinden ayrılma yöntemidir.

Katalog Kapağı

katalog-tasarimi-1
Katalog tasarlarken, katalog kapağına ayrı bir ihtimam gösterilir. Kataloğu kullanıcıya ulaştırırken dikkat edilmesi gereken en önemli tasarım sunuşudur.

KARTVİZİT

Kartvizit kurum kimliğinizi belli eden önemli bir tanıtım unsurudur. Kartvizit tasarımı kurumsal kimlik ve tasarım normlarına uygun olmalıdır. Sizi her yerde her zaman tanıtabilecek olan kartvizit, tasarımı dışanda kağıt kalitesi, baskı kalitesi ile de görsel bütünlüğü tamamlamalıdır. Kartvizit baskısı kurumsal renklerinizin pantone kodlarına uymalı ve kurumsal kimlik çizginizden çıkmamalıdır.

Katalog Tasarımı

Katalog standartları, firmaya, ürüne ve hizmete göre değişmekle birlikte, hedef kitlenizin anlayacağı bir şekilde sade ve fonksiyonel olmalıdır. Katalog, ürün ve hizmetlerin kullanımının yaygınlaşması için müşterilere ve bayilere verilmek üzere üretilir ve kullanılır.

Kurumsal firmaların bugün kendilerini ifade etmek, tanınmak ve ürünlerini kolayca pazarlamak için vazgeçilmezlerinden olan  katalog istenilen amaca da kolay ulaşmayı sağlar.  Katalog tasarımı özgün ve yaratıcı fikirler ile görselleştirilmelidir.