google

Blog

Etiket Tasarımı

etiket tasarımı

etiket tasarımları

Etiket raftaki ürünlerinizle alakalı bilgi veren ve yönlendiren bir amalaj şekillendiricidir. Etiket tasarımı bilgi ve yönlendirme dışında, tüketicilere cezbedici bir görsellik sunmalıdır. Etiket boyutu, yapışması gereken ürünün boyut ve şekili ile orantılı bir uyum içinde tasarlanmalıdır. Etiketlerin üzerinde bulunan bilgi yazıları okunabilir olmalıdır. Raftaki ürünün ne olduğu yani ürünün ismi net olarak okunmalıdır.

Katalog Tasarımı

katalog
Katalog günümüzde tasarımı ile firmaların görünen yüzü. Ürün ve marka pazarlamasında tüketiciler için bir görsel anlatım. Katalog tasarımı kullanıcıları için firmayı veya markayı en iyi anlama aracıdır. Katalog firma için bir gereklilik dışında tasarımı ile rakiplerinden ayrılma yöntemidir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

kurumsal kimlik

Kurumsal Kimlik Örneği

Kurumsal Kimlik  firmanın dışa dönük yüzü. Günümüzde marka ve firmaları dışarıda temsil edip pazarlayacak kurumsal kimlik tasarımları bir gerekliliktir. Firma ve markalarınız için grafiksel olarak yapılabilecek kurumsal kimlik ve logo tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz.

Katalog Kapağı

katalog-tasarimi-1
Katalog tasarlarken, katalog kapağına ayrı bir ihtimam gösterilir. Kataloğu kullanıcıya ulaştırırken dikkat edilmesi gereken en önemli tasarım sunuşudur.