google

Portfolyo

Katalog Tasarımı

katalog-tasarımı
Ürün ve firma tanıtımları için günümüzün vazgeçilmez tanıtım aracı olan katalog tasarımı, kapağı ve içeriğiyle farkındalık oluşturuyor. Sizde katalog tasarımlarındaki bu farkındalığı yakalamak istiyorsanız katalog örneklerimizi inceledikten sonra bizimle iletişime geçin.
+90 212 544 95 01     info@assailetisim.com

Katalog Örnekleri

KURUMSAL KİMLİK

kurumsal-kimlik
Kurumsal kimlik, bir markanın kullanıcıları veya muhattapları tarafından en çok tanınan yüzüdür. Ambalaj, Kartvizit, Antetli Kağıt, Zarf, Dosya, vb. kurumsal kimlik dökümanları bir bütünü teşkil eder ve markalaşmada olmazsa olmazdır. Sizde markalaşma ve kurumsallaşma aşamasında iseniz bizimle iletişime geçin.
+90 212 544 95 01    info@assailetisim.com

Kurumsal Kimlik Örnekleri

LOGO TASARIMI

logo-tasarımı
En İyi Logo, firma ve markalar için güveni, istikrarı, kaliteyi, markanın konusunu grafiksel olarak muhattabına en iyi sunandır. Logo Tasarımı, uzun yıllar firmanın kurumsal görüntüsü olacağından marka için iyi düşünülmesi gereken bir imajdır. Markalaşmada daha doğru adımlar için doğru logo tasarımlarıyla yola çıkın
+90 212 544 95 01   info@assailetisim.com

Logo Örnekleri

KARTVİZİT TASARIMI

kartvizit
Kartvizit sadece iletişim bilgisi gösteren bir kağıt mı? Bizce hayır! Kartvizit tasarımı, baskısı, kağıt seçimi, kesimi, renk uyumu vb. özelliklerle bizzatihi markanızdır. Bu değeri yani markanızı bayağlıktan uzak tutun.
+90 212 544 95 01    info@assailetisim.com

Kartvizit Örnekleri