google

Logo Tasarım

Yeni oluşturacağınız marka ve firmalar için markanızı yansıtabilecek logo tasarımları oluşturuyoruz.
Logonuzu tasarlamaya başlarken sizlerden markanız veya firmanız hakkında ön bilgi alıp logo tasarımı
bu bilgiler üzerine grafiğe döküyoruz ve sizlere sunuyoruz..

Logo Tasarımı amblem, font ve renk gibi grafiksel araçlarla şekillenir.

Logo tasarımı için renk seçerken renklerin uyumlu veya zıt renk olmasına önem gösterilmelidir. Firmanın veya markanın hitap ettiği sektör logodaki renk seçimi için önemli bir parametredir. Seçilen renkler kartvizit, zarf  vb. kurumsal kimlik öğeleri için baskı tekniği açısından düşük maaliyetli ve uygulanabilir olmalıdır.

Logo için seçilen font veya tipografik grafik herkes için anlaşılabilir okunaklı harflerden oluşmalıdır. Harflerin birbirine yakınlığı yükseklik ve genişlik ölçüleri bir uyum içerisinde olmalıdır.

Amblem; maskot, firma veya marka isminin ilk harfi, grafiksel obje bazende logo tasarımı içinde hiç olmayabilir. Amblemin, logo rengi ve font ile uyum halinde olması, kurumsal kimlik tasarımınızda da size daha tutarlı bir bütünlük sağlayacaktır.

Nasıl Çalışıyoruz?

Firma veya marakanız için düşündüğünüz logo hakkında sizlerden ön bilgi alıyoruz. Bu bilgi ışığında dört alternatifli logo çalışması yapıyoruz. Logo sunumunu sizlere ilettikten sonra beğendiğiniz alternatif üzerinde istediğiniz doğrultuda düzeltmeler yapıp logonuzu vektörel formatta (fh,ai,pdf)  dijital ortamda sizlere teslim ediyoruz.

Logoyu Beğenmezsem!

Yapılan dört alternatifli logoları beğenmemeniz durumunda size en yakın alternatifi tarafımıza bildiriyorsunuz ve iki alternatif daha oluşturuyoruz. Bu logolarıda beğenmemeniz durumunda toplam ücertin %30′unu talep ediyoruz.